Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH60L04W
STTH60L04W
STTH60L04W
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH60L04W με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH60L04W
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 60A DO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH60L04W Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 60A DO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5546 pcs Φύλλο δεδομένων STTH60L04W
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Standard
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 60A Τάσης - Ανάλυση DO-247
Σειρά - Κατάσταση RoHS Tube
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io) Αντίσταση @ Αν, F -
Πόλωση DO-247-2 (Straight Leads) Άλλα ονόματα 497-7602-5
STTH60L04W-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 90ns τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή STTH60L04W
Διευρυμένη περιγραφή Diode Standard 400V 60A Through Hole DO-247 Διαμόρφωση δίοδος 50µA @ 400V
Περιγραφή DIODE GEN PURP 400V 60A DO247 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.2V @ 60A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 400V Χωρητικότητα @ VR, F 175°C (Max)