Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STTH200W03TV1
STTH200W03TV1
STTH200W03TV1
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH200W03TV1 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH200W03TV1
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 300V 100A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH200W03TV1 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE MODULE 300V 100A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2717 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.5V @ 100A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα 497-13400
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Diode Τύπος Standard Διαμόρφωση δίοδος 2 Independent
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 2 Independent Standard 300V 100A Chassis Mount ISOTOP Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100µA @ 300V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 100A