Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STTH2003CT
STTH2003CT
STTH2003CT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH2003CT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH2003CT
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH2003CT Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 74823 pcs Φύλλο δεδομένων STTH2003
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.25V @ 10A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 300V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 35ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Αλλα ονόματα 497-2743-5
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 20µA @ 300V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 10A