STTH15R06FP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH15R06FP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
| Περιγραφή | DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | STTH15R06FP | Κατασκευαστής | STMicroelectronics |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE GEN PURP 600V 15A TO220FP | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 86123 pcs | Φύλλο δεδομένων | STTH15R06D/FP |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 2.9V @ 15A |
| Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) | 600V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | TO-220FPAC |
| Ταχύτητα | Fast Recovery = 200mA (Io) | Σειρά | - |
| Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) | 50ns | Συσκευασία | Tube |
| Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση | 175°C (Max) | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 29 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Diode Τύπος | Standard |
| Λεπτομερής περιγραφή | Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220FPAC | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 60µA @ 600V |
| Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) | 15A | Χωρητικότητα @ VR, F | - |