Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STTH15R06D
STTH15R06D
STTH15R06D
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STTH15R06D με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STTH15R06D
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STTH15R06D Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE GEN PURP 600V 15A TO220AC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86295 pcs Φύλλο δεδομένων STTH15R06D/FP
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 2.9V @ 15A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 600V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AC
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 50ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Αλλα ονόματα 497-5408-5
STTH15R06D-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Standard Λεπτομερής περιγραφή Diode Standard 600V 15A Through Hole TO-220AC
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 60µA @ 600V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 15A