Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS40L45CW
STPS40L45CW
STPS40L45CW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS40L45CW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS40L45CW
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
600 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS40L45CW Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 43605 pcs Φύλλο δεδομένων STPS40L45C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 530mV @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247-3
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα 497-10578-5 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 150°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode
Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Through Hole TO-247-3 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 600µA @ 45V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 20A Αριθμός μέρους βάσης STPS40L45C