Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS40L45CG-TR
STPS40L45CG-TR
STPS40L45CG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS40L45CG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS40L45CG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS40L45CG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78458 pcs Φύλλο δεδομένων STPS40L45C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) Schottky
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1 Pair Common Cathode Τάσης - Ανάλυση D2PAK
Ταχύτητα 20A Σειρά -
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) Fast Recovery = 200mA (Io)
Πόλωση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Άλλα ονόματα 497-3528-2
STPS40L45CGTR
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή STPS40L45CG-TR
Διευρυμένη περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 20A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Διαμόρφωση δίοδος 600µA @ 45V
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 530mV @ 20A
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 45V Χωρητικότητα @ VR, F 150°C (Max)
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:STPS40L45CG