Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS3150RL
STPS3150RL
STPS3150RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS3150RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS3150RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1900 pcs3800 pcs5700 pcs13300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS3150RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 3A DO201AD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 405065 pcs Φύλλο δεδομένων STPS3150
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 820mV @ 3A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-201AD
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -