Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > STPS30SM80CG-TR
STPS30SM80CG-TR
STPS30SM80CG-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS30SM80CG-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS30SM80CG-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS30SM80CG-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V D2PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 38885 pcs Φύλλο δεδομένων STPS30SM80C
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 790mV @ 15A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 80V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D²PAK
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Αλλα ονόματα 497-11316-6 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Schottky
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Cathode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 15A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 40µA @ 80V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 15A