Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS2200UF
STPS2200UF
STPS2200UF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS2200UF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS2200UF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMBFLAT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS2200UF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 200V 2A SMBFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 179185 pcs Φύλλο δεδομένων STPS2200
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 800mV @ 2A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMBflat
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-221AA, SMB Flat Leads
Αλλα ονόματα 497-13718-2 Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -40°C ~ 175°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 200V 2A Surface Mount SMBflat
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A
Χωρητικότητα @ VR, F - Αριθμός μέρους βάσης STPS2200U
Σχετικά προϊόντα
STPS2H100A Image
  • Μέρος#:STPS2H100A
  • Περιγραφή:DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA