Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > STPS2150RL
STPS2150RL
STPS2150RL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STPS2150RL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STPS2150RL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STPS2150RL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 150V 2A DO15 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 388408 pcs Φύλλο δεδομένων STPS2150
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 820mV @ 2A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 150V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DO-15
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AC, DO-15, Axial
Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση 175°C (Max) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Diode Τύπος Schottky Λεπτομερής περιγραφή Diode Schottky 150V 2A Through Hole DO-15
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 1.5µA @ 150V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 2A