STP90NF03L
STP90NF03L
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP90NF03L με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP90NF03L
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 90A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP90NF03L Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 90A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108912 pcs Φύλλο δεδομένων ST(B,P)90NF03L(-1)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 6.5 mOhm @ 45A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 150W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-7535-5
STP90NF03L-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2700pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 47nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 90A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)