STP8NM60N
STP8NM60N
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP8NM60N με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP8NM60N
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 7A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP8NM60N Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 7A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64730 pcs Φύλλο δεδομένων STx8NM60N
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±25V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220AB Σειρά MDmesh™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 650 mOhm @ 3.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 70W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-7533-5
STP8NM60N-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 560pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 19nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 7A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-220AB
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A (Tc)
Σχετικά προϊόντα
STP90N6F6 Image
  • Μέρος#:STP90N6F6
  • Περιγραφή:MOSFET N-CH 60V 84A TO-220AB
  • Σε απόθεμα:82869
STP8NM60 Image
  • Μέρος#:STP8NM60
  • Περιγραφή:MOSFET N-CH 650V 8A TO-220