STP100N6F7
STP100N6F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP100N6F7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP100N6F7
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 100A F7 TO220AB
Product parameter
Αριθμός μέρος STP100N6F7 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 60V 100A F7 TO220AB Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 64385 pcs Φύλλο δεδομένων STP100N6F7
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Σειρά STripFET™ F7
Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.6 mOhm @ 50A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 125W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-15888-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1980pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 30nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 60V 100A (Tc) 125W (Tc) Through Hole TO-220 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 100A (Tc)