STP100N10F7
STP100N10F7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STP100N10F7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STP100N10F7
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N CH 100V 80A TO-220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STP100N10F7 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N CH 100V 80A TO-220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66059 pcs Φύλλο δεδομένων STx100N10F7 DataSheet
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Σειρά DeepGATE™, STripFET™ VII
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 150W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-13550-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 4369pF @ 50V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 61nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 100V 80A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)