Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L151RBH6TR
STM32L151RBH6TR
STM32L151RBH6TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L151RBH6TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L151RBH6TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L151RBH6TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Διαθέσιμη ποσότητα 31795 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L15xx(6, 8, B)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-BGA (5x5) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 16K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-TFBGA Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 51
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 4K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH 64-BGA (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 20x12b; D/A 2x12b