Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L151R8T6A
STM32L151R8T6A
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L151R8T6A με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L151R8T6A
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
960 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L151R8T6A Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-LQFP (10x10) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L1 RAM Μέγεθος 32K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 64KB (64K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 51
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 4K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Μετατροπείς δεδομένων A/D 20x12b; D/A 2x12b