Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L071CZT6TR
STM32L071CZT6TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L071CZT6TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L071CZT6TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 192KB FLASH 48LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2400 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L071CZT6TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 32MHz Σειρά STM32L0
RAM Μέγεθος 20K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 192KB (192K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Μέγεθος 6K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 192KB (192K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 13x12b