Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L071CBY6TR
STM32L071CBY6TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L071CBY6TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L071CBY6TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή WLCSP 49L DIE 447 P
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 48638 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L071CBY6TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή WLCSP 49L DIE 447 P Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48638 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L071x8,xB,xZ Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Ταχύτητα 32MHz Σειρά STM32L0
RAM Μέγεθος 20K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 128KB (128K x 8) Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 37
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks EEPROM Μέγεθος 6K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH Μετατροπείς δεδομένων A/D 13x12b