Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L052K6U7
STM32L052K6U7
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L052K6U7 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L052K6U7
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή UFQFPN 5X5X0.55 32L
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 56167 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2940 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L052K6U7 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή UFQFPN 5X5X0.55 32L Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56167 pcs Φύλλο δεδομένων STM32L052x6, x8 Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-UFQFPN (5x5) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L0 RAM Μέγεθος 8K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 32-UFQFN Exposed Pad Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 27
Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks EEPROM Μέγεθος 2K x 8
Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 32-UFQFPN (5x5) Μετατροπείς δεδομένων A/D 10x12b, D/A 1x12b