Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Ενσωματωμένο - μικροελεγκτές > STM32L052C6T6
STM32L052C6T6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STM32L052C6T6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STM32L052C6T6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STM32L052C6T6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.65 V ~ 3.6 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 48-LQFP (7x7) Ταχύτητα 32MHz
Σειρά STM32L0 RAM Μέγεθος 8K x 8
Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH Μέγεθος μνήμης προγράμματος 32KB (32K x 8)
Περιφερειακά Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 48-LQFP Αλλα ονόματα 497-17491
STM32L052C6T6-ND
Oscillator Τύπος Internal Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός εισόδων / εξόδων 37 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
EEPROM Μέγεθος 2K x 8 Λεπτομερής περιγραφή ARM® Cortex®-M0+ STM32L0 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 32KB (32K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)