STL60P4LLF6
STL60P4LLF6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STL60P4LLF6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STL60P4LLF6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET P-CH 40V 60A 8POWERFLAT
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STL60P4LLF6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET P-CH 40V 60A 8POWERFLAT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143452 pcs Φύλλο δεδομένων STL60P4LLF6
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min)
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerFlat™ (5x6) Σειρά STripFET™ F6
Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 6.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 100W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerVDFN
Αλλα ονόματα 497-15480-2 Θερμοκρασία λειτουργίας 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 34nC @ 4.5V
FET Τύπος P-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 40V
Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 40V 60A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)