STL60NH3LL
STL60NH3LL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STL60NH3LL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STL60NH3LL
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 16A PWRFLAT6X5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STL60NH3LL Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 30V 16A PWRFLAT6X5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78191 pcs Φύλλο δεδομένων STL60NH3LL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA
Vgs (Max) ±16V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή PowerFlat™ (6x5) Σειρά STripFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 8A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 60W (Tc)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 8-PowerVDFN
Αλλα ονόματα 497-5246-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1810pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 4.5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 30V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 30V 30A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (6x5)
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)