Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGP10NB60SFP
STGP10NB60SFP
STGP10NB60SFP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGP10NB60SFP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGP10NB60SFP
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 23A 25W TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGP10NB60SFP Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 23A 25W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76806 pcs Φύλλο δεδομένων STGP10NB60SFP
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.75V @ 15V, 10A Test Condition 480V, 10A, 1 kOhm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 700ns/1.2µs εναλλαγή Ενέργειας 600µJ (on), 5mJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220FP Σειρά PowerMESH™
Ισχύς - Max 25W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Full Pack Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος - πύλη Χρέωση 33nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT 600V 23A 25W Through Hole TO-220FP Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 80A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 23A Αριθμός μέρους βάσης STG*10NB