Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > STGP10H60DF
STGP10H60DF
STGP10H60DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STGP10H60DF με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STGP10H60DF
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 20A 115W TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STGP10H60DF Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IGBT 600V 20A 115W TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 95139 pcs Φύλλο δεδομένων STGx10H60DF
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.95V @ 15V, 10A Test Condition 400V, 10A, 10 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 19.5ns/103ns εναλλαγή Ενέργειας 83µJ (on), 140µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 107ns Ισχύς - Max 115W
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3
Αλλα ονόματα 497-14277-5
STGP10H60DF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
πύλη Χρέωση 57nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT Trench Field Stop 600V 20A 115W Through Hole TO-220
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 40A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 20A