STE40NK90ZD
STE40NK90ZD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STE40NK90ZD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STE40NK90ZD
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 40A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STE40NK90ZD Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 40A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2368 pcs Φύλλο δεδομένων STE40NK90ZD
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 150µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά SuperFREDmesh™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 180 mOhm @ 20A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 600W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP
Αλλα ονόματα 497-4337-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 25000pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 826nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 40A (Tc) 600W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)