STE40NC60
STE40NC60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά STE40NC60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος STE40NC60
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος STE40NC60 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 40A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3789 pcs Φύλλο δεδομένων STE40NC60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά PowerMESH™ II
Rds On (Max) @ Id, Vgs 130 mOhm @ 20A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 460W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP
Αλλα ονόματα 497-3169-5 Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 11100pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 430nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 40A (Tc) 460W (Tc) Chassis Mount ISOTOP® Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 40A (Tc)