Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMA6J33CA-TR
SMA6J33CA-TR
SMA6J33CA-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMA6J33CA-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMA6J33CA-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33V 60.8V SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMA6J33CA-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33V 60.8V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 281613 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6J, SMM4F Series FlyerSMA6J Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 60.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC)
Σειρά SMA6J, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA Αλλα ονόματα 497-5933-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 57A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -