Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SMA6J33A-TR
SMA6J33A-TR
SMA6J33A-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SMA6J33A-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SMA6J33A-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33V 60.8V SMA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SMA6J33A-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 33V 60.8V SMA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 283432 pcs Φύλλο δεδομένων SMA6J, SMM4F Series FlyerSMA6J Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 33V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 60.8V Τάση - Ανάλυση (Min) 36.7V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMA (DO-214AC) Σειρά SMA6J, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 600W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση DO-214AC, SMA
Αλλα ονόματα 497-5932-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 57A (8/20µs)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα - Αριθμός μέρους βάσης SMA6J
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:SMA6J33A
  • Κατασκευαστές:Hamlin / Littelfuse
  • Περιγραφή:TVS DIODES SMA 600W TR