Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T36CA
SM15T36CA
SM15T36CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T36CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T36CA
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T36CA Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136495 pcs Φύλλο δεδομένων SM15T
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 30.8V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.3V Τάση - Ανάλυση (Min) 34.2V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά SM15T, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-7873-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 156A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -
Αμφίδρομα κανάλια 1 Αριθμός μέρους βάσης SM15T
εφαρμογές General Purpose
Σχετικά προϊόντα
SM15T36AHE3/57T Image
SM15T36CA-M3/57T Image
SM15T36CAY Image
  • Μέρος#:SM15T36CAY