Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SM15T33CAY
SM15T33CAY
SM15T33CAY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SM15T33CAY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SM15T33CAY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 28.2V 59V SMC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SM15T33CAY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 28.2V 59V SMC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 137496 pcs Φύλλο δεδομένων SM15TYProtection Devices & Rectifiers Guide
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 28.2V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 59V Τάση - Ανάλυση (Min) 31.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SMC
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 1500W (1.5kW) Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση DO-214AB, SMC Αλλα ονόματα 497-10792-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 169A (8/20µs) Χωρητικότητα @ Συχνότητα -