LM2931ADT33RY
LM2931ADT33RY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2931ADT33RY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2931ADT33RY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2931ADT33RY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 136823 pcs Φύλλο δεδομένων LM2931 Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Current Limit, Thermal Shutdown
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 78dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA DPAK Τρέχουσες - εξόδου 100mA