LM2931AD33R
LM2931AD33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LM2931AD33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LM2931AD33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LM2931AD33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 165364 pcs Φύλλο δεδομένων LM2931 Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.6V @ 100mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 26V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SO
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Current Limit, Thermal Shutdown
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 78dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-6880-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Τρέχουσες - εξόδου 100mA Χαρακτηριστικά ελέγχου -