LK112M27TR
LK112M27TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LK112M27TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LK112M27TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LK112M27TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135764 pcs Φύλλο δεδομένων LK112xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.7V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (400Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable