LK112M15TR
LK112M15TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LK112M15TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LK112M15TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LK112M15TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155586 pcs Φύλλο δεδομένων LK112xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (400Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-7805-2
LK112M15TR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 150mA SOT-23-5 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 250µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable