LDK715PU33R
LDK715PU33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK715PU33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK715PU33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK715PU33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 85MA 8DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158192 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureLDK715 Datasheet
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 1V @ 85mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 24V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DFN (3x3)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 8-VDFN Exposed Pad
PSRR 57dB ~ 38dB (100kHz ~ 1kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-16895-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 85mA 8-DFN (3x3) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 8.5µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 7µA Τρέχουσες - εξόδου 85mA