LDK320AM25R
LDK320AM25R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK320AM25R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK320AM25R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 242307 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK320AM25R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 242307 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureLDK320
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 18V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17772-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 90µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA