LDK130M15RY
LDK130M15RY
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK130M15RY με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK130M15RY
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 215729 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK130M15RY Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά Automotive, AEC-Q100 Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17797-2
LDK130M15RY-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA