LDK130C29R
LDK130C29R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK130C29R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK130C29R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.9V 300MA SOT323-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK130C29R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.9V 300MA SOT323-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 210140 pcs Φύλλο δεδομένων LDK130xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.4V @ 300mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.9V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-14686-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 300mA SOT-323-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 300mA