LDK120C15R
LDK120C15R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK120C15R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK120C15R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 200MA SOT323-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK120C15R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 1.5V 200MA SOT323-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 268170 pcs Φύλλο δεδομένων LDK120xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-323-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-13486-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 200mA SOT-323-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA