Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LDK120M-R
LDK120M-R
LDK120M-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDK120M-R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDK120M-R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDK120M-R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 196860 pcs Φύλλο δεδομένων LDK120xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 0.8V Τάσης - εξόδου (Max) 5.2V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-13501-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 60µA Τρέχουσες - εξόδου 200mA