Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - ρυθμιστές τάσης - γραμμική > LDFM33PUR
LDFM33PUR
LDFM33PUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDFM33PUR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDFM33PUR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDFM33PUR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 176953 pcs Φύλλο δεδομένων Power Mgmt Guide BrochureLDFM(50)
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.3V @ 500mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 6-DFN (3x3)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 6-VDFN Exposed Pad
PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-16892-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (3x3) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 800µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power Good
Σχετικά προϊόντα
LDFPUR Image
  • Μέρος#:LDFPUR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR POS ADJ 1A 6DFN
  • Σε απόθεμα:168893
  • Μέρος#:LDF25PT-TR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR 2.5V 1A PPAK
  • Σε απόθεμα:195603
LDFMPUR Image
  • Μέρος#:LDFMPUR
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR POS ADJ 500MA 6DFN