LDF33DT-TR
LDF33DT-TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LDF33DT-TR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LDF33DT-TR
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LDF33DT-TR Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173409 pcs Φύλλο δεδομένων LDF
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 1A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 16V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Under Voltage Lockout (UVLO)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-14661-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A DPAK Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 800µA
Τρέχουσες - εξόδου 1A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable, Power Good