LD3985M27R
LD3985M27R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD3985M27R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD3985M27R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD3985M27R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.7V 150MA SOT23-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 252340 pcs Φύλλο δεδομένων LD3985xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.1V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.7V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-23-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-74A, SOT-753
PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-8340-2
LD3985M27R-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 150mA SOT-23-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 250µA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA
Τρέχουσες - εξόδου 150mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable