LD3985J26R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD3985J26R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD3985J26R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.6V 150MA 5FLIPCHIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LD3985J26R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LIN 2.6V 150MA 5FLIPCHIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5809 pcs Φύλλο δεδομένων LD3985xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.1V @ 150mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.6V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 5-FlipChip (1.59x1.24)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 5-WFBGA, FCBGA
PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24) Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 250µA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 150µA Τρέχουσες - εξόδου 150mA