LD39020ADTPU25R
LD39020ADTPU25R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39020ADTPU25R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39020ADTPU25R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4DFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs30000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39020ADTPU25R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 200MA 4DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DFN (1x1)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-15495-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 200mA 4-DFN (1x1) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 40µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable