LD39020ADTPU11R
LD39020ADTPU11R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD39020ADTPU11R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD39020ADTPU11R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD39020ADTPU11R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.1V 200MA 4DFN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.35V @ 200mA
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.1V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 4-DFN (1x1)
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Soft Start
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση 4-XDFN Exposed Pad
PSRR 80dB ~ 55dB (1kHz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-17113-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ) Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 200mA 4-DFN (1x1) Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 40µA
Τρέχουσες - εξόδου 200mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable