LD29300P2M33R
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD29300P2M33R με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD29300P2M33R
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LD29300P2M33R Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 3.3V 3A P2PAK-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4871 pcs Φύλλο δεδομένων LD29300xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.7V @ 3A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 3.3V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P2PAK-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 67dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 497-3475-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A P2PAK-4
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA
Τρέχουσες - εξόδου 3A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable
Αριθμός μέρους βάσης LD29300
Σχετικά προϊόντα
  • Μέρος#:LD29300P2M
  • Περιγραφή:IC REG LINEAR POS ADJ 3A P2PAK-4