LD29300P2M15
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LD29300P2M15 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LD29300P2M15
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 3A P2PAK-4
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LD29300P2M15 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή IC REG LINEAR 1.5V 3A P2PAK-4 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84443 pcs Φύλλο δεδομένων LD29300xx
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 14V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P2PAK-4
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
PSRR 75dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 3A P2PAK-4 Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 180µA Τρέχουσες - εξόδου 3A