Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > ESDA6V1-5P6
ESDA6V1-5P6
ESDA6V1-5P6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESDA6V1-5P6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESDA6V1-5P6
Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V SOT666IP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESDA6V1-5P6 Κατασκευαστής STMicroelectronics
Περιγραφή TVS DIODE 3V SOT666IP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 150610 pcs Φύλλο δεδομένων ESDAyyyP6
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 3V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp - Τάση - Ανάλυση (Min) 6.1V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 5 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-666IP Σειρά ESDA, TRANSIL™
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 150W
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SOT-563, SOT-666
Αλλα ονόματα 497-12488-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ)